تبلیغات
موسیقی مجاز ایران - رکود کاست در ایران ...

به نام خدا

موسیقی مجاز ایران
امروز   به وبلاگ  موسیقی مجاز ایران  خوش آمدید


¿رکود کاست در ایران ...
یکشنبه 13 آبان 1386

بحران جدید کشور ما در حال حاضر اخذ دشوار مجوز توسط کامپانی های معروف و خوانندگان می باشد ... این امر سبب این شده که خوانندگانی که سالیانه با آلبوم هایشان مواجه می شدیم اینک وابسته به یک زمان طولانی برای اخذ مجوز کارهاشان باشند ...

سعید شهروز هر سال یک آلبوم در ابتدای مهر ماه روانه ی بازار موسیقی می کرد ولی اکنون مشکل بزرگش اخذ مجوز برای دو کار به نام های ؛ گلک و اشکامو نبین : هست .

شهروز که بیش از دو سال از انتشار آخرین آلبومش به نام { پسرم } می گذرد این روز ها بد جور دگیر کارهای موسیقی اش هست ... گفته می شود پس از انتشار آلبومش قصد اجرای کنسرت در چند شهر بزرگ را دارد ولی با این روال بازار این کار بسیار بعید است ...

آلبوم تابستان ۸۶ یا همان { آدمکها } از نریمان پور که در تابستان امسال روانه ی بازار شد ۳ سال پشت درهای اخذ مجوز از وزارت ارشاد ماند .

این روزها خوانندگانی همچون = سپهره ُ  حسین و کوروش صنعتی ُ شاهکار بینش پژوه و ... در پی اخد مجوز کارهای جدیدشان هستند ... اگر به این جمع ؛ فرزاد فرزین و امیر مولایی و مهدی مدرس و مهدی رضوان و سروش پیرنیا و بهروز پاک نیت را بی افزایم با حجم وسیع خوانندگان سابقه در در پی اخذ مجوز مواجه می شویم که همه اشان یه جورایی دلسرد از اخد مجوز و پخش آثار در بازار اینترنت هستند .

در مورد فوق بیشتر صحبت می کنیم ...

{ مستعان غلامی }

نوشته شده در یکشنبه 13 آبان 1386 و ساعت 09:11 ق.ظ توسط : مستعان و افراد گروه سام
ویرایش شده در - و ساعت -