تبلیغات
موسیقی مجاز ایران

به نام خدا

موسیقی مجاز ایران
امروز   به وبلاگ  موسیقی مجاز ایران  خوش آمدید


¿
پنجشنبه 1 دی 1384

نظر بدید دیگه ::

با سلام خدمت شما عزیزان ببینده وبلاگ ما هم اکنون هستید .

بیات هم خواند :

سر انجام بابک بیات نیز در کنسرت مانی رهنما در کیش هم پیانو زد و هم خواند این کار توجه خیلی از رسانه های ملی را به خود جلب کرد و حتی باعث شد که رقیب دیرینه بیات نیز لب بگشاید حرف بزند . جاوید بعد شنیدن آهنگ تو خودت بودی نه من گفت : بیات کم کم دارد حس م یکند که جوان شده می خواهد پاپ بخواند واقعا مسخره است . ولی بیات نیز بعد شنیدن این حرف عطا بلند خندید و گفت آقای جاوید شما بروید موزیک ویدو نان را جمع کنید .

حامد مقدم با شاهزاده برهنه پا آمد :

چندی پیش حامد مقدم دومین کار خود را به نام شاهزاده برهنه پا وارد بازار کرد . قبل از این و آلبوم اول خود را به نام جشن خنده روانه بازار کرد که مورد استقبال شدید مردم قرار گرفت چیزی که مقدم را از دیگر خواننده ها متمایز می کند انتخاب در شعر است در این کار نیز او از شاعر های حرفه ای مانند شاهکار بینش  پژوه استفاده کرده که این کار او باعث شده مخاطبان زیادی را به سمت خود جذب کند در کل ایدی جدید دکتر سامان عابدی تهیه کننده این وبلاگ نیز همین نام گرفته .

shahzadeh_barahneh_pa@yahoo.com

 جاوید موزیک ویدیو ساخت .

چندی پیش عطا جاوید ساختن موزیک ویدیو را برای خواننده ی خوش صدای کشورمان مسعود را به اتمام رساند . این موزیک ویدیو که مسافر نام دارد ۱۴۶ سکانس داشت که باز هم ۲۰ سکانس برداشت شده در اتریو جاوید بود . عطا جاوید هم از ما خواست که وبلاگ شخصی او را به نمایش بگذاریم که متا نیز آدرس آن را برای شما می نویسیم . www.javid.persianblog.com

نوشته شده در پنجشنبه 1 دی 1384 و ساعت 03:12 ق.ظ توسط : مستعان و افراد گروه سام
ویرایش شده در - و ساعت -