تبلیغات
موسیقی مجاز ایران - جاب ولی جالبتر

به نام خدا

موسیقی مجاز ایران
امروز   به وبلاگ  موسیقی مجاز ایران  خوش آمدید


¿جاب ولی جالبتر
پنجشنبه 21 مهر 1384

امروز خواند گان ایرانی برای تواید آلبوم های جدیدش با گرفتاری های زیادی مواجعه می شوند از جمله مجوز دادن به شعر و آهنگ و صدای خواننده و بعد به کل آلبوم . یک نوع گذراندن هفت خان است .

از جمله آلبوم هایی که با این مشکلات مواجعه شده اند آلبوم عشق اینترنتی ایمان شاهی است که حدود ۵/۳ به طول انجامید .

 

شاهی می گوید این آلبوم برای من و تمام کسانی که در آن کار کردن مجوز گرفتنش خیلی مهم بود و به حمدالله این مجوز را راحت نگرفتیم البته یک دور مجوز گرفتیم ولی به دلیل تعویض ریاست ارشاد دستور دادند که ما باید دوبارهبرای آن مجوز بگیریم و بعد ۱ سال دیگر به تعویق این آلبوم انجامید .

 

از دیگر البوم ها هم می توان به آلبوم شاهزاده یبرهنه پا با صدای حامد مقدم نام برد که در سال ۱۳۸۱ کار ضبط و مسترینگ آن تمام شد و این آلبوم در ۱۷ مرداد ماه ی ۱۳۸۴ به بازار آمد که به دستور ارشاد دوباره جمع آوری شد و فقط چند نسخه فروخته شد . دستور ارشاد این است که باید برای این آلبوم دوباره مجوز کسب کنند . و شاید تا ۱۳۸۵ هم وارد بازار نشود یعنی ۴ سال .

این نشان دهنده این است که خود ارشاد به نظری که در مورد کارها می دهد قطعیت ندارد . مثل یک آهنگ که الان در سریالی از شبکه دو با صدای علی لهراسبی به نام پیله ها  پرواز پخش می شود . وقتی لهراسبی خواست در آلبومش قرار دهد ارشاد مجوز نداد ولی این آهنگ بدون هیچ تغییری به آن مجوز می دادن .

 

امیدواریم این کار ارشاد دگیر تکرار نشود

نوشته شده در پنجشنبه 21 مهر 1384 و ساعت 08:10 ق.ظ توسط : مستعان و افراد گروه سام
ویرایش شده در - و ساعت -